Haber
Kayserisporlu Bahoken İlk Golünü Attı
![](https://habererzin.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/kayserisporlu-bahoken-ilk-golunu-atti-YNq3Jv6r.webp)
Kayserispor’un Kamerunlu forveti Stephane Bahoken bu sezon ilk golünü attı.
Ziraat Türkiye Kupası 3. Turunda Iğdır Futbol Kulübü’nü konuk eden Kayserispor, sahadan 4-0’lık galibiyetle ayrıldı. Galibiyetle adını 4. takıma yazdıran sarı-kırmızılılarda ilk 11’de yer alan ve 120. dakikada sahada kalan Stephane Bahoken, 1 gol kaydetti.
Iğdır FK maçının 108. dakikasında ayağıyla gol atan Stephane Bahoken, golün ardından büyük sevinç yaşadı. Şansını kıran golcü Bahoken, ligde pazartesi günü oynanacak Alanyaspor maçında forma giymeyi bekliyor. – KAYSERİ